Македонец најубав на изборот Mister sea world 2012!

20 февруари, 2012
0154

Стeфан Лошковски е најубавиот маж на изборот Mister sea world 2012 кој се одржа во Перу.

Титулата Стефан ја посветил на Македонија. Покрај наградата мистер на светот тој бил избран и за „најубаво лице“.

Стефан Лошковски од Скопје е ватерполист и студент на Факултетот за електротехника и информациски технологии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum