25 јануари, 2017

Радио

Овој овен се налутил, а вие нема да верувате на кого!

19 јануари, 2017, Нема коментари
Овните се лути животни и им треба многу малку за да побеснат, затоа не треба да се игра со нив. Овој овен се налутил на нешто што никогаш не би можело да ви падне...

Заради оваа убавица цел свет следи временска прогноза

18 јануари, 2017, Нема коментари
Милиони ширум светот секојдневно пратат временска прогноза, а на Мексиканците тоа им е омилена програма. Не толку за да видат какво време ги очекува, туку заради водителката Џенер Гарсија, убавица со раскошни облини. Оваа...

Еве зошто СЕКОГАШ треба да бидете внимателни кога возите по снег! Ова може да му се случи на секого!

18 јануари, 2017, Нема коментари
Дека екстремните лоши временски услови можат да предизвикаат невидени проблеми, доказ е и следното видео кое е снимено на автопат во Мичиген, САД. Ова шокантно видео прикажува судир во кој учествувале дури 193 возила,...

Девојката го разлутила и завршила во контејнер

17 јануари, 2017, Нема коментари
На Јутјуб осамна снимка на која се гледа како маж става жена во контејнер. Некои медиуми пренесоа дека жената прво го разлутила мажот, а потоа тој ја ставил во контејнер. Познато е дека инцидентот...

Овој камион избегнал катастрофа!

17 јануари, 2017, Нема коментари
За да бидете шофер на ваков камион треба да имате доста искуство, иако понекогаш ни тоа не е доволно. Имено, шоферот на овој натоварен камион, возел побрзо и за малку тоа ќе го плател...

КОГА НЕБОТО ПОЦРНЕЛО ТОЈ ЈА ЗГРАБИЛ КАМЕРАТА: Она што го снимил е навистина ужасно!

17 јануари, 2017, Нема коментари
Ако некогаш сте виделе како небото одеднаш станува мрачно и црно, сигурно сте помислиле, „Ова не може да биде на добро“. Не постои ништо, што повеќе индицира дека се` ќе тргне наопаку, отколку знак...

ВИДЕО КОЕ ПРЕПЛАШИ МНОГУМИНА: „Само видов како огромна црна сенка кружи под мене“

17 јануари, 2017, Нема коментари
Една француска блогерка објави драматично видео од себе како сурфа, додека околу неа кружи голема бела ајкула. Целата ситуација, имено, ја снимило момче кое било на брегот и управувало дрон со камера. „Видов некоја...

5 генијални начини како да искористите магнет

16 јануари, 2017, Нема коментари
Иако со векови го познаваме магнетизмот, ретко ги користиме неговите способности во домаќинството. Во ова видео ќе пронајдете 5 генијални начини како да искористите мали магнети во секојдневниот живот. Погледнете и споделете со пријателите:

Во полна брзина удрил во автомобил: Мотоциклист преживеал страшна несреќа!

16 јануари, 2017, Нема коментари
Надзорни камери во Бразил забележале страшен момент кога мотоциклист при полна брзина се забил во автомобил. Мотоциклистот се движел со 70 км/ч, и немал никакви шанси да го избегне автомобилот кој невнимателно се вклучил...

Возач со неверојатна реакција успеал да избегне судир со камион

16 јануари, 2017, Нема коментари
Возачот на снимката успеал во само три секунди извондредно да ја процени ситуацијата и да се спаси од сигурна смрт. Погледнете ја неговата неверојатна реакција:  

Му пришол огромен тип и почнал да му се заканува. Тоа му бил најглупавиот потег во животот!

16 јануари, 2017, Нема коментари
Следното видео прикажува судир помеѓу две лица на паркинг на непозната локација. По кратка расправа, помалиот човек, оној послабиот со капа на глава, одлучил конечно да каже доста е! Му требалa само секунда за...

Новинар за време на емисија во живо, со раце фатил електрична ограда! Нема да верувате…

13 јануари, 2017, Нема коментари
Кога еден сопственик на продавница за авто делови бил ограбен неколку пати во само еден месец, одлучил околу својата продавница да постави електрична ограда од 6000 волти. Млад новинар бил испратен на лице место...

НЕВЕРОЈАТЕН БЕЗОБРАЗЛУК: Ова е можно само во една земја

13 јануари, 2017, Нема коментари
Неверојатното видео кое е објавено пред неколку денови ни доаѓа од Русија, а прикажува како понекогаш возачите знаат да бидат безобразни. Имено, овој настан се случил во Русија и прикажува момче како безгрижно оди...
Почетна // Категорија "4 play" (Page 2)
Горе