25 јануари, 2017

Радио

Вака изгледа најсмешната сцена од умирање снимена некогаш на филм!

13 јануари, 2017, Нема коментари
Следната сцена ни доаѓа од еден турски фил од 1973 година… Обидете се да не се насмеете!

Водоводџија за пример: Дојде да поправи чешма, им ја поплави цела зграда

11 јануари, 2017, Нема коментари
Настанот е снимен во една зграда во Калифорнија.  Вината е кај водоводџијата кој се решил да го поправи доводот без да запре водата во зградата. Тој, наводно, сакал да им заштеди пари на сопствениците,...

Кога секси кумата замеша, гостите на свадбата го загубија разумот

11 јануари, 2017, Нема коментари
На почетокот на една свадба, атмосферата сè уште не била на потребното ниво, па оваа атрактивна кума решила малку да ги загрее гостите. Со својот атрактивен танц таа не само што ги размрда присутните,...

Паметно магаре стана хит на интернет

10 јануари, 2017, Нема коментари
Видеото кое прикажува магаре кое смислило генијално решение да премине преку ограда стана вирално. Погледнете зошто ова видео го погледнале милиони луѓе…

Вака Босанец се забавува на -30 степени

10 јануари, 2017, Нема коментари
Поради големите минуси повеќето избегнуваат излегување надвор, додека други добро се забавуваат. Дека не е се така „црно“ покажува следнава снимка на Босанец кој направил необичен експеримент со врела вода при надворешна температура од...

Одмарал со своето семејство во ресторан, кога се случило нешто СТРАШНО!

10 јануари, 2017, Нема коментари
По напорен ден на работа, овој човек го однел семејството во ресторан на вечера. Но, по некое време се случила најлудата можна работа… Не сакаме да ви откриваме повеќе, затоа погледнете го видеото:

Отсекле парче од заледено езеро. Зошто? Кога ќе ја видите причината, ќе посакате да го направите истото!

10 јануари, 2017, Нема коментари
Русите навистина знаат да се забавуваат! Следното видео прикажува неколку млади луѓе кои дошле на смешна идеја и ја спровеле на најдобар можен начин. Погледнете што направиле:

Огромен кит молел за спас: За она што следело никој не бил подготвен!

9 јануари, 2017, Нема коментари
Кој и да ја ставил оваа мрежа за лов на ракови, не очекувал дека всушност ќе фати нешто огромно. За жал, тоа се случило и за малку ќе настрадал еден кит. Искусни нуркачи го...

Полицијата сакала да го заплени неговиот електричен скутер: Не го давам, па дури и… (ВИДЕО)

9 јануари, 2017, Нема коментари
Сингапур е град-држава со многу необични и строги закони. Кој се уште не слушнал за превисоки казни за фрлање отпушок, хартија, а да не споменуваме тешки прекршоци. Една од нелогичностите на сингапурските закони е...

Овој човек случајно пуштил порно на џиновски билборд за целиот град

5 јануари, 2017, Нема коментари
Минатата недела, сите кои се наоѓале надвор од Нингбо Тианлун Сквер шопинг центарот во Нингбо, Кина, биле „почестени“ со прикажување на порно филм на екран со џиновска билборд величина, и тоа во 10 часот...

Ова беа најубавите огномети во светот за дочек на 2017 година

3 јануари, 2017, Нема коментари
Погледнете ги најспектакуларните огномети со кои светот ја дочека новата 2017 година: Лондон, Англија 2. Сиднеј, Австралија 3. Дубаи, ОАЕ 4. Рио Де Жанеиро, Бразил 5. Токио, Јапонија 6. Хонг Конг 7. Сан Франциско,...

Руски полицајци се фатиле за глава кога виделе на кој начин избегал еден затвореник!

30 декември, 2016, Нема коментари
Следното видео ни доаѓа од Русија, а прикажува на кој начин побегнал еден 25-годишен затвореник. Верувале или не, тој се „извлекол“ низ отворот за храна кој се наоѓа на вратата од ќелијата. Погледнете го...

Цела 2016 година во две минути. Еве како изгледа!

30 декември, 2016, Нема коментари
Швајцарски DJ направи видео кое во само две минути ќе ве потсети на најважните светски настани во изминатава година. Има од сè по нешто – од смртта на познати личности, до бегалската криза, потресите...
Почетна // Категорија "4 play" (Page 3)
Горе