25 јануари, 2017

Радио

9 познати личности со лош здив

23 јануари, 2017, Нема коментари
Колку и да сакаме да мислиме дека гламурозните ѕвезди се практично совршени, факт е дека на крај на денот тие се како нас…само побогати. Иако нивното богатство често значи дека тие можат да си...

Министерот одлучи да ѝ ги исполни сите желби на Цеца

20 јануари, 2017, Нема коментари
Откако Цеца Ражнатовиќ јавно апелираше до Ивица Дачиќ да ја запознае со претседателот на Русија Владимир Путин, министерот за надворешни работи на Србија за дневниот весник „Ало“ вели дека ќе даде се’ од себе...

Трудната Ана и Раста доживеаја земјотрес во Рим

20 јануари, 2017, Нема коментари
Поп-пејачката Ана Николиќ и нејзиниот сопруг, раперот Стефан Ѓуриќ-Раста, се најдоа во Рим токму кога оваа област ја погодија земјотресите, наведува телеграф.рс, а според последните информации, во тек е евакуација од одредени метро-станици во...

Амал и Џорџ Клуни очекуваат близнаци?

20 јануари, 2017, Нема коментари
Сопругата на славниот актер Џорџ Клуни, Амал е бремена со близнаци, пренесуваат американските медиуми. Како што објави InTouch Weekly, славниот пар очекува девојче и момченце. Веста е објавена откако Амал го покажа трудничкото стомаче...

Биолошката мајка на ќерката на Џоли и Пит јавно замоли да разговара со својата ќерка

19 јануари, 2017, Нема коментари
Во 2005-та година, Анџелина Џоли ја посвои малата Захара, којашто живееше во многу тешки услови во Етиопија и ја однесе во Америка со цел да ѝ овозможи подобар и поубав живот. Захара денеска има 12...

Вака изгледа бившата сопруга на покојниот Аркан

19 јануари, 2017, Нема коментари
Пред да се ожени со фолк-пејачката Цеца Величковиќ, Жељко Ражнатовиќ-Аркан 13 години беше во брак со Наталија Мартиновиќ, со која има четири деца. Еден ден, Наталијаги спакува куферите и си замина со децата. Генерално, за...

Џеј Ло прошета во кошула и чизми над колена

18 јануари, 2017, Нема коментари
За потребите на една фотосесија, актерката и пејачка Џенифер Лопез прошета низ Лос Анџелес во широка бела кошула, краток џемпер и сиви чизми над колена. Ваквиот изглед на Џеј Ло ги воодушеви модните критичари,...

Тешки дроги помешани со таблети и алкохол се причина за смртта на Џорџ Мајкл?

18 јануари, 2017, Нема коментари
Иако се уште со обдукција не е утврдена точната причина за смртта на пејачот Џорџ Мајкл, негов долгогодишен пријател нагодува што најверојатно се случило. Андрос Георгиу ја поврзал смртта на Џорџ Мајкл со консумација...

Шок: Мажот на Гоца Тржан и направи дете на љубовницата

16 јануари, 2017, Нема коментари
Студентката од Белград Ивана Станиќ тврди дека сопругот на Гоца Тржан, Рашо Новаковиќ, и’ направил дете и дека се забавувале полни 10 месеци. Таа изјавила дека е во петтиот месец од бременоста и дека...

Ѓердан вреден 100.000 долари: Џенифер Лопез доби поклон од Дрејк

16 јануари, 2017, Нема коментари
Џенифер Лопез ужива во вниманието што ѝ го пружа Дрејк. Како што пишуваат светските медиуми, канадскиот рaпер Дрејк ја изненадл својата девојка со скапоцено парче накит. Дрејк сакал да се осигури дека Џенифер Лопез ќе...

Невероjатна трансформација: Ја нарекуваа буцка, а сега можат да и љубоморат

14 јануари, 2017, Нема коментари
Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан, помладата сестра на Ким Кардашијан, поради пополната фигура секогаш делуваше постара од своите сестри. Но, таа реши да го промени тоа. Во последниве неколку години, Клои се посвети на здравата...

Гоца Тржан за љубовницата на сопругот: „Таа е убава девојка, задоволна сум“

13 јануари, 2017, Нема коментари
Поп-пејачката Гоца Тржан јавно се огласи по повод шпекулациите дека нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ имал љубовна афера со Хелена Топалковиќ, ќерка на фолк-пејачот Топалко. „Па добро, таа е убава девојка, задоволна сум. Мене ова...

Каде е партнерот на Северина од порното на јахта – беше милионер, што прави денес?

13 јануари, 2017, Нема коментари
Најпознатото порно видео во регионот, она на Северина на јахта, стана хит, а години подоцна откако таа веќе изгради кариера и слава, останува прашањето каде е нејзиниот партнер од видеото на јахта? Милан Лучиќ...
Почетна // Забава // Категорија "Шоубиз"
Горе