20 јануари, 2017

Радио

Дали ја препознавате: Како изгледала Кејт Мидлтон пред да влезе во кралското семејство?!

12 јануари, 2017, Нема коментари
Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон вчера го прославила својот 35-ти роденден. Таа стана икона на стилот откако во 2011 година се омажила за принцот Вилијам. Но сите се прашуваме изгледала пред кралската венчавка? На социјалните...

ЦЕЦА: „Седевме дома и одеднаш слушнавме силен удар кој ги затресе ѕидовите“

12 јануари, 2017, Нема коментари
Во вечерните часови, додека целото семејство Ражнатовиќ било во својот дом, еден автобус силно се забил во вилата на Цеца, причинувајќи голема материјална штета. „Седевме дома и одеднаш слушнавме силен удар кој ги затресе...

Прво се шокираше, а потоа ги загуби живците: Милан Калиниќ до крајот на животот ќе ја памети оваа скриена камера

11 јануари, 2017, Нема коментари
Пред една година во емисијата Ѕвездите на Пинк, на водителот му беше приредена незаборавна скриена камера, која ќе ја памети целиот свој живот. – Подобро и полесно ќе ми беше да ми земевте една...

Пред и по операциите: Колку пари потроши Цеца за Анастасија да изгледа убаво

11 јануари, 2017, Нема коментари
Иако има само 18 години, ќерката на Цеца, Анастасија веќе направи неколку естетски корекции на нејзиното лице. Еве како изгледаше Анастасија пред операциите, а како изгледа сега. На следните фотографии, убаво се гледа дека...

Вака изгледа луксузот во кој живее Роналдо – ѕирнете во неговиот дом

11 јануари, 2017, Нема коментари
Домот на Кристијано Роналдо е дело на неколку архитекти за истиот да биде уреден според неговиот вкус. Од теретана, возен парк па се до приватен авион…Сликите кажуваат се:      

Ким Кардашијан трудна со трето дете?!

10 јануари, 2017, Нема коментари
Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест одамна зборуваат како сакаат да имаат и трето дете, па дали сега навистина ќе ги израдуваат своите две дечиња со уште едно братче или сестриче? Ким Кардашијан...

Синот на Мадона вљубен во Србинка

9 јануари, 2017, Нема коментари
Синот на Мадона, Роко, е до уши заљубен во ќерката на српската пејачка Каја – пишуваат српските медиуми. Имено, Роко ја забележал Николина на скијање во Швајцарија и веднаш почнал да се дружи со...

Јелена Карлеуша со гола брадавица порачува: „Не плашете се!

30 декември, 2016, Нема коментари
 Поп-пејачка Јелена Карлеуша подготви изненадување за своите обожаватеи на социјалните мрежи. Таа објави фотографија на која речиси е гола, а во преден план е нејзината брадавица. За кратко време фотографијата собра илјадници лајкови, а Карлеуша...

Вака изгледа Новогодишната магија во домот на Цеца

29 декември, 2016, Нема коментари
Ќерката на мегапопуларната фолк-пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, им се пофали на своите следбеници на социјалните мрежи со своето ремек-дело: раскошна новогодишна елка, која навистина го одзема здивот. „Мрзлива сум и тешко е да ме...

Џеј Ло и Дрејк во врска?!

29 декември, 2016, Нема коментари
Веќе со недели се шушка дека нешто се случува помеѓу Дрејк и Џенифер Лопез! 47-годишната Џеј Ло неколку пати на Инстаграм објави заеднички фотографии со 30-годишниот Дрејк, но последната објавена фотка ги потврди сите...

Ѕвездата на Гранд без грам срам во тенка маичка ги покажа градите

28 декември, 2016, Нема коментари
Ѕвездата на Гранд, Теа Таировиќ, облече тенка маичка под која се гледаат нејзините голи гради, направи фотографија и ја објави на социјалните мрежи. Очигледно е дека само пупките ги прекрила со некоја лента, а...

Кајли Џенер гола во жешка акција под туш со своето момче

28 декември, 2016, Нема коментари
Полусестрата на Ким Кардашиан, Кајли Џенер, го снимила своето најжешко видео до сега, на кое била снимена во акција под туш со своето момче, раперот Тајга. Кајли за магазинот “W Magazine“ снимила жежок видео...

Српската старлета прво ги покажа брадавиците, а потоа и нешто друго

27 декември, 2016, Нема коментари
Старлетата Сандра Павловиќ која по потекло е од Зрењанин ќе учествува во петтата сезона на реалното шоу „Парови“. При влегувањето во куќата таа покажа сè – од брадавиците до меѓуножјето. Српската јавност остана шокирана од Сандра...
Почетна // Забава // Категорија "Шоубиз" (Page 2)
Горе