Што има на устата?

29 декември, 2010
cinamao

Ако погледнете одблизу на банкнотата од 100 јуани ќе ви покаже дека претседателот Мао Це Тунг, чиј портрет го има на самата пара, има нешто на неговите усни. Се уште незнаеме дали сликава е вистинска или лажна 🙂 Клик за поголема слика

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris