Насевка од милион долари

30 ноември, 2010

Познатата актерка Џулија Робертс се појавува во една реклама во која ја глуми Божицата Венера. Таа за рекламата која трае 45 секунди и не проговорува ниту еден збор заработила 1.600.000 долари. Рекламата треба да биде пуштена на италијанските телевизии пред Божиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris