Пронајдени фрлени дневници на Ејми Вајнхаус

29 декември, 2010
Amy_Winehouse_19

Во Лондонското ѓубре биле пронајдени записи на Ејми Вајнхаус, записи од нејзиното минато. Во ѓубрето бил пронајден црвен тефтер, дневникот на популарната пејачка. Во него ги пишувала желбите кои ги имала уште пред да ја снима првата песна. Посакувала да си купи кола, стан во Лондон, бидејќи порано живеела во предградието. Пишувала и за тогашните љубови. На тоа нејзини претставници изреагирале, барале да се врати нејзиниот дневник, затоа што и припаѓа само нејзе и бил фрлен по грешка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris