“Цуцка” што му го зема паметот на Меси:)… А на кого и не би?:)

5 август, 20110
claudia-ciardone-8

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Меси се најде под остри критики. Тој бил виновникот за поразот на Аргентина.

Како причина за неговата лоша игра е насочена дружбата и пиењето со аргентинската старлета Клаудија Чардон. Кога ќе го погледнете видеото од Клаудија, можеби и ќе го оправдате Меси:)

http://www.youtube.com/watch?v=zjdiLBy65xQ&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit