“Диско” хотел во Турција – Адам & Ева!!!

3 ноември, 20110
adam i eva3

Овој хотел е наречен Адам и Ева. Се наоѓа во Турција и гордо се носи со своите 5 ѕвезди. Има 497 соби, вклучувајќи ги и приватните вили  кои имаат сопствен базен. Овој хотел  ни падна во очи поради својата убавина во текот на денот која во текот на ноќта се претвора во диско фазон. Одличен дизајн кој ги привлекува и младите и возрасните.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş