“Докторот” стана “модел”

6 јули, 20110
hugh-laurie-dr-house-egerie-l-oreal-10489732kwcwk

Доктор Хаус, или поточно Хју Лори стана модел. Тој е ангажиран како заштитно лице на француската козметичка куќа Лореал.

Најпрво мислев дека станува збор за грешка, но кога ми објаснија дека им треба маж кој има цврст карактер, а не манекен ми олесна, изјавил Хју.

Тој одлично се снајде на фотосесијата и снимањето на рекламата за производите на Лореал кои се наменет за мажи. Во продолжение погледнете ја рекламата.

http://www.youtube.com/watch?v=OzmbJPMN8yA&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/