“Пиштол гол” истрчал на доделувањето на MTV наградите! Браво “мајсторе”!:)))

7 ноември, 20110
999999999

Во Белфаст(Северна Ирска) во неделата беше одржано 18-тото доделување на MTV европските награди, а најмногу собра Лејди Гага.

Меѓутоа, музичките настапи, беа засенети од непознат маж, кој истрча целосно гол на бината и ја шокираше водителката. Публиката се воодушеви, а водителката и голиот “пиштолџија” малку си помуабетија.

Глобалната суперзвезда Лејги Гага го потврди својот статус на прва дама на поп музиката, освојувајќи четири награди на настанот кој ги собра сите светски ѕвезди во Одисеј Арената во главниот град на С.Ирска . Таа победи во категориите Најдобар женски изведувач, Најдобра песна, Најдобар спот, како и во категоријата Најжешки обожаватели. Џастин Бибер, Бруно Марс и Thirty seconds to Mars освоија по две награди.

http://www.youtube.com/watch?v=G6i5L5k8DaE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş