“Spiderman” остана без девојка

21 јули, 20110
v212562p0

Ѕвездата од филмот “Spiderman”, Џејмс Франко потврди дека по пет години врска се разделил од својата девојка Ана Орај.

Парот ја започна врската во 2006 година, а се разделиле поради тоа што Ана не сакала да седи сама дома и да го чека Џејмс да се врати од снимање.

Актерот вели дека главната причина за прекинувањето е тоа што тој повеќе и се посветил на науката и студиите, отколку на наеговата девојка.

Неодамна актерот изјавил: “Во Лос Анџелес живеевме заедно и се беше во ред, тогаш јас отидов на две годишни студии во Њујорк, а потоа продолжив на Јеил…мислам дека она тоа повеќе неможеше да го поднесе”.

Франко додава дека во животот немал многу среќа со девојките, дури ни од раскинувањето на врската не е посебно изненаден. Навикнат е девојките да го оставаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit