“Женски“ причина за изгубен меч во дубл против Шведска?

10 јули, 20110
70307

Три црнки и тенисери. Токму на првиот ден од четврфиналето на Дејвис купот помеѓу Шведска и Србија, на фејсбук профилот на Виктор Троицки се појави фотографија како тој и Ноле се сликани со три сексипилни девојки.

Фотографијата ја имало поставена Роберта Рамос, модел од агенцијата Models & botls“

Новак и Виктор не ги тргнале насмевките од своите лица. Не точно потврдено кога е направена фотографијата, но се шпекулира дека е за време на турнејата во САД.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit