„ Ах, мојот газда е некогаш тотален идиот “! :))) Миленици во откачени изданија! :)))

30 октомври, 20110
my-owner-is-an-idiot16

Некои од нив изгледаат смешно, други среќно, но мора да се признае сите се слатки и интересни! Можеби нивните сопственици не ги изнесуваат на трчање, но се гледа дека одат специјално на шопинг за нивните миленичиња да изгледаат овака како што изгледаат.. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş