„Голи до коска“ :))) Интересен рендген календар со секси „костури“ :)))

30 октомври, 20110
pinup-x-ray03

За оние на кои веќе им здосадија календари со прекрасни оскудно облечени девојки, еве ви еден интересен и необичен календар. Повторно станува збор за згодни девојки, но овој пат тие се „голи до коска“ во буквална смисла. На каледарот се прикажани девојки кои наместо на фотоапаратот, и позирале на машината за рендген снимки. Еве го резултатот:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş