Month: м.г

176.jpg
Познатата Playboy зајчица Коко повторно ги истакна своите компромитирачки фотографии на интернет. На овие фотографии Коко можеме да ја видиме во секси долен веш каде нормално секогаш го открива својот прекрасен задник. Уживајте во прекрасните облини на Коко.    

0442-610x269.jpg
Новак Ѓоковиќ се жени! Најдобриот тенисер на светот се верил со својата девојка Јелена, целиот чин се случил во Кан каде тие пред извесно време заедно престојувале. Ноле очигледно одлучил да го следи примерот на Роже Федерер, кој се венча со својата долгогодишна девојка Мирка Вавринец. Роже откако се ожени ја подобри менталната стабилност која […]

dimitar_berbatov13-610x269.jpg
Заминувањето на Димитар Бербатов од Манчестер Јунајтед е се поизвесно, бидејќи во финалето од Лигата на Шампионите не беше во тимот. Се споменуваат многу клубови кој би сакале да го нагажираат, а сега Њукасл излезе во преден план. Енди Керол си замина од клубот во јануари, па управата посакува нова ера во клубот. Менаџерто, Алан […]

0705_z+2008_porsche_911_turbo_cabriolet+7-610x269.jpg
Најпопуларниот модел на Порше, ќе добие специјална изведба со што ќе обележи 10 години од постоење на кинскиот пазар. Специјалниот дизајн ќе се изведе на моделот 911Турбо С, а ќе биде произведена во само десетина примероци. Знак за препознавање на 911 за пазарот на Кина, пред се е златниот надворешен изглед, потоа каросериските детали од […]

272996-610x269.jpg
Откако минатата недела вулканот Grismvoetn почна да исфрла пепел во европското небе, исландската дизајнерка Sigrun Lilja Gudjonsdottir смисли интерсна идеја, лансирање на нов парфем инспириран од ерупцијата на вулканот. Креаторката новиот парфем ќе го нарече VJK Vatnajoekull, по името на глечерот над Grismvoetn. Новиот мирис ќе биде наменет за мажите, а со тоа ќе  наведува […]

1291645712325701800-610x269.jpg
Намалување на цената на зелениот картон за 30 проценти, најави денеска вицепремиерот и министер за финансии Зоран Ставрески одговарајќи на новинарски прашања при пуштањето во употреба на мост во неготинското село Долни Дисан. “Владата направи анализи на состојбите во осигурителните друштва. Имаме и завршни сметки за 2010 година кои покажуваат дека има простор за намалување […]

nude-610x269.jpg
Помина кратко време откако стана хит нудистичкото шетање и одморот без граници во Барселона. Локалните туристи сега ќе треба да внимаваат како ќе се облекуваат од плажата до градските улици. Градските власти вовеле строги казни за голотијата на јавните места, ограничувајќи пешачење во костими за капење на патишта, улици и патеки за шетање. Нудистите кои […]

borovinki-610x269.jpg
Нутриционистите велат дека ефектот на храната врз нашето здравје е навистина неверојатен. Всушност здравата храна вклучува комбинација од здрави намирници кои помагаат во регулирање на нормална телесна тежина, штитат од болести и обезбедувваат добро здравје. Такви намирници може да бидат сите оние кои се природни, никако хемиски обработени. Ние ќе ви покажеме неколку намирници кои […]

sto-krijat-zenite-610x269.jpg
Поранешни момчиња. Ова е забранета тема. Доколку се обидете да прашате колку момчиња имала претходно, со колку од нив имала секс…може само да наидете на голема расправија која ќе заврши со осудувања и навреди. Тие информации никогаш нема да ги дознаете од партнерката. Мастурбација. Дали жените зборуваат за мастурбација? Тие никогаш не кажуваат дека го […]

sarkofag-310511vladimirivanovcropix-610x269.jpg
Археолозите на плоштадот Петар Зораниќ во Задар пронашле саркофаг со натпис од 9 век во кој се откриени коските од задарскиот свештеник Гргур, роднина на светиот Донат. Во гробницата која е откриена во текот на работењето на плоштадот, пронајдени се коски уште на три лица, за кои археолозите ќе објават повеќе информации по ДНК анализите, […]

girls-shopping-610x269.jpg
Повеќе од половина од жените кога пробуваат облека во кабините чувствуваат лутина, срамежливост и разочарување, додека 75 % од жените толку кабините им одат на нерви што ги избегнуваат и купуваат облека според нивниот конфекциски број, откри едно британско истражување. Кабини со завеса или кабини каде што телето на купувачот е покриено само во средишниот […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris