10 – те основни нешта, кои секоја жена треба да ги има во својот гардеробер

7 ноември, 20110
0

Исфлете ја старата гардероба, подарете ги оние парчиња облека што не ви одговараат и ослободете место за новите работи. И пред секој шопинг прочитајте го списокот со задолжителните 10 парчиња гардероба, кои треба задолжително да присуствуваат во секој женски гардеробер, а воедно ќе ви ја олеснат работата во оние моменти кога ќе помислите„ немам што да облечам“ бидејќи овие парчиња влегуваат во најразлични комбинации и го надополнуваат целосниот аутфит.

Сега е времето да ги поставите основите на добриот стил!

Малиот црн фустан

Здолниште тип молив

Класични фармерки

Мантил

Сако тип Шанел

Бела кошула

Кожна чанта

Пар црвени класични кожни чевли на висока подпетица

Кашмирна блуза

Квалитетен накит

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş