Month: м.г

ddd-610x269.jpg
Неименувана девојка сакаше да го осети адреналинот на брзото возење. Се појави на патеката, седна до возачот, не стави кацига, ниту појас, а потоа следуваше дивото возење на професионалецот. Покрај тоа што цврсто се држеше и правеше гримаси, почна се да и излегува од кошулата… Девојкаат во бела кошула стана вистински хит, а возачот им […]

article-1192582-055233AA000005DC-937_468x720-610x269.jpg
Борис Бекер пред две години се оженил со холандскиот модел Лили Керсенберг, но трошоците за свадбата не се подмирени. Имено, поранешниот тенисер очигледно не сакал да ја плати црквата, бидејќи смета дека тоа е погрешно. Тешко е да се верува дека тениската легенда нема 9600 швајцарски франци да му плати на свештеникот кој ја одржал […]

109692-610x269.jpg
Напаѓачот на ФК Арсенал Робин ван Перси ги демантирал наводите кои биле објавени на интернет дека на еден од трите постигнати голови  на натпреварот со Челзи (5:3) навивачите ги поздравил со нацистички поздрав. „Целосно се бесмислени тие објаснувања и обвинувања дека навивачите сум ги поздравил на таков начин. Само сакав да им покажам радост за […]

-610x269.jpg
Водка со мраз ќе ги уништи вашите бубрези; Рум со мраз ќе ви го уништи црниот дроб; Виски со мраз ќе ви го уништи срцето; Џин со мраз ќе го уништи вашиот мозок; Кока кола со мраз ќе ги уништи вашите заби! Предупредување:  Мразот е смртоносен! Препратете го ова, ќе спастите нечив живот! p.s. Среќа […]

2555-610x269.jpg
Понекогаш е многу љубопитно да ја „подигнеме завесета“ и да ѕирнеме во животот на богатите. Ако и на вас ваквите прошетки ви се допаѓаат, дојдете заедно со нас на виртуелна прошетка низ супер луксузната вила Castillo. Неверојатната куќа наскоро беше представена за продажба за 43.000 000 евра. Се наоѓа на самиот брег на островот Гранд […]

jamajka-610x269.jpg
Случајот со едно дете од Јамајка чие семејство тврди дека го напаѓа дух, го заобиколи светот и медиумите и ретко кого остави рамнодушен. Неименувано дете кој на една телевизија раскажал дека го напаѓа духот на неговиот пријател кој починал. Духот е повремено насилен и го  напаѓа детето. Тв екипа забележала две такви сцени, во кои […]

amy_winehouse_1-610x269.jpg
Тајните и досега необјавените материјали коишто пред смртта ги сними Еми, ќе бидат објавени во Декември оваа година во вид на нов албум “Лавицата Еми Вајнхаус: Скриено богатство (“Amy Winehouse Lioness: Hidden Treasures”). Една од песните ја снимила дoдека била под дејство на хероин, а во друга зборува за изневерувањата од страна на нејзиниот поранешен […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris