Month: м.г

YOUANDIS_284329-610x269.jpg
Лејди Гага ужива во дружењето со својот нов дечко, глумецот од Вампирски Дневниk-Тејлор Кини, со кого често оди и на необични состаноци. Еден од таквите состаноци е излегување на стрелиште со група на пријатели на Тејлор. ‘Гага сака се што е екстремно. Се возбудува кога гледа група мажи како полнат пиштоли, а Тејлор и друштвото […]

rtltv2011050808341-610x269.jpg
Како што пишува Story, излетот во Прага на поранешните станари на Големиот брат, Брендон и Лестер нема да им остане во најубаво сеќавање. Нетрпеливоста меѓу нив се зголемила до тој степен што одлучиле и физички да се пресметаат. А до пресметката дошло поради непрестаното провоцирање на Брендон. Лестер во еден момент го нападнал Брендон, бидејќи […]

s-610x269.jpg
Американецот Џозеф Пресил се шокирал кога открил дека четри годишните близнаци кои ги добил со својата, сега бивша девојка, се плод на вештачко оплодување. 36 годишниот маж, раскажал дека 34 годишната Анетриа Бурнет крадела од неговата сперма, поточно дека ги носела искористените кондоми во клиника за вештачко оплодување за да забремени. Покрај својата бивша сопруга, […]

k1-610x269.jpg
Неколку кучиња од расата Бигл прв пат излегоа од своите кафези, стапнаа на трева и ја погледнаа светлината  на денот. Овие кучиња кои биле користени за лабoраториски истражувања, беа несигурни и уплашени. Инаку оваа раса често се користи во лабораториите за тестирање на производи. Челновите на спасувачката орагнизација успеале да спасат 72 кучиња од оваа […]

neverstvo11-610x286.jpg
Колку и да не ни се допаѓа овој факт, статистиката вели дека секој втор маж изневерува. Но знаејќи дека зад секој проблем стои причина, вистината е, дека зад секоја машка изневера донекаде вина има и неговата партнерка. Ќе ви ги изложиме најчестите причини, поради кои мажите бегаат од семејното гнездо… Мажите сакаат гледајќи! Не дека […]

5267-610x299.jpg
Откако ќе прочитате некои од книгите кои се се дел од вашата домашна библиотека, наместо да се полнат со прашина на полиците, би можеле да најдете друг начин за нивна употреба – на пример да ви послужат како една ваква декорација, навистина оригинилни идеи. Погледнете во галеријата што следува:

120600-610x269.jpg
Еден гробар од Милвоки може да биде осуден на казна затвор од 10 години, поради кражба на електрична гитара од мртовечки ковчег. Гитарата „Fender Telekaster” била положена до телото на гитаристот Реналд Џ, кој сакал да биде закопан со својата гитара. Но, гитарата исчезнала и утре дента била пронајдена во домот на осомничениот, соопштила полицијата. […]

0968-610x269.jpg
Тоа што сум порно актер не ме разликува од другите. Јас сум обичен човек кој си ги плаќа сметките, оди на шопинг и лекар, се однесувам како и сите други луѓе, изјавил Бруно SX (48). Францускиот порно актер додал дека неговата работа како и секоја друга. Во порно индустријата е веќе 26 години, и тврди […]

0391007.48-610x269.jpg
Во близина на Виена е отворено првото меѓународно училиште за секс. Целта на наставната програма ќе биде луѓето да научат разни сексуални техники кои ќе им го променат животот, но и животот на нивните најблиски. Ylva-Maria Thompson, директорката на ова училиште, која е родена во Шведска, тврди дека за сите гранки на образованието постојат квалитетни […]

daniel-craig-bond-gun-610x269.jpg
Актерот Даниел Крег сака неговиот приватен живот да го заштити од јавноста, па дури и неговата свадба со Рејчел Вајс била тајна. Тој верува дека сестрите Кардашијан кои ја продаваат својата приватност се вистински идиотки. Вие не можете да посакате моменти на осаменост бидејќи на непознати луѓе им дозволувате да влезат во вашите животи. На […]

1858-610x298.jpg
Еве уште еден луксузен комплекс наречен „Кап Џулука“ што се наоѓа на југо-запaдното крајбрежје на Ангуила. Комплексот е познат по своите километарски плажи покриени со ситен бел песок, ненадминат луксуз и истeнченост. Комплексот содржи 18 индивидуални просторни вили со поглед кон океанот во Мавритански стил.

0964-610x269.jpg
Аби Титмус e роденa на 8 февруари 1976 година во Рускингтон, Линколншир, Англија. Таа е поранешна медицинска сестра, но исто така е позната како гламур модел, телевизиска личност и актерка. На фотографиите ќе можете да видите каква актерка е убавата Аби.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris