13 Секси оружја за да го “запалите” мажот

10 јули, 20110
naslovna seksi

Кога жените ќе се фатат за едно вакво оружје мажите мора да капитулираат. Но, кога жената ќе ги има сите овие оружја во рака може да го замислите ефектот.

1.  Црвен кармин. Ова е оружје кое е испробано, и користено од многу оддамна. Црвениот кармин, мажот го потсетуваат на врели усни и ноќи без сон.

2.  Корсет. Секоја жена во плакарот мора да има барем еден корсет. Мажите едноставо се возбудуваат кога ќе видат жена во корсет.

3.  Кренати гради. Одберете градник кој ќе ги поткрене вашите гради и ќе го истакне убавиот облик на градите. Ќе го возбудите со сигурност. Кога тој ќе го тргне градникот и ќе настапи силата на гравитацијата, веќе ќе биде предоцна за забележување на мааните, тој веќе е возбуден.

4.  Транспарентни хулахопки со црна линија од зади. Ова е детал кој многу ги возбудува мажите. Нив ги носат само правите заводнички.

5.  Лакирани нокти. И во лето и во зима практикувајте лакирани нокти, тоа има големо влијание за тоа како мажот ве доживува. Оосбено црвените лакови, тие се со посебен ефект.

6.  Мало црно фустанче. Мора да го имате. Тоа ќе ви се најде за секоја пригода, но и за оние посебните кога сакате да го привлечете вниманието на партнерот.

7.  Поглед под трепките. Направете го погледот секси и провокативен. За тоа ви треба природен талент, но и на помош малку шминка. Долги, густи трепки и еден провокативен поглед е доволен.

8.  Едно парче облека со тигрест дезен. За ова сонуваат мажите, имајте барем едно парче кое ќе го облечете само за него.

9.  Високите потпетици се сигурно оружје. Пред се, секоја жена поубаво се чувствува кога е на високи потпетици. Самодовербата и е поголема. Најпрво тоа, а потоа и вашиот изглед ќе го возбуди партнерот.

10. Бела транспарентна блуза. По можност да се гледа што имате под неа. Облечете ја без градник, самите ќе се уверите дека е моќно оружје.

11. Придушено светло, секогаш помага за постигнување на добра атмосфера.

12. Вибратор. Корисно оружје со кое жените ги истражуваат своите уживања.

13. Секси долна облека, која ќе ја носите под кусото фустанче. Немојте веднаш да му покажете што има под кусото фустанче. Кога ќе го соблече, нека има уште едно изненадување оздола, на крајот секако му преостанува да го добие она што го заслужува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit