АBJ FUSION – Летечка лимузина :)

14 ноември, 20110
1

Новиот АBJ Fusion  им овозможува на своите корисници кој по се изгледа како од бајките…

Третиот по ред иновативен и возбудлив ентериер, нарачан е од BAE Систем. ABJ Fusion има за цел на пазарот на чартер авиони да претстави нов производ наменет за сите оние кои уживаат во луксуз.

Елегантно, ексклузивно и комфорно патување, совршено за познатите личности, спортски екипи и сите оние клиенти кои бараат нешто необично. Тимот Q е група на посебно бирани квалифукувани поединци, високо мотивирани да создадат нависоки стандади на конструкција и изработка. Нивната страст е да прозиведат висок квалитет и револуционерен дизајн.

Дизајнот Q го претставил ABJ концептот на NBA шоуто во Лас Вегас на 10.09. 2011 година, а дизајнерите K Haurd Gaj и Geri Doi се веќе познати како главни креатори на Јагуар…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş