Ако се „палите” на вонземјанки… :)

27 декември, 20110
v228749p0

Американец планира да отвори бордел со „дами“ кои ќе личат на оние од научно фантастичните филмови и книги.

Денис Хиф познат сопственик на бордел во Невада, а кој има и свое реално шоу, сега  подготвува еден нов проект, јавна куќа со жени од научнофантастичните филмови.

Па така, ако ви се допаднала Мила Јововиќ во Петтиот елемент или пак девојката од Аватар, желбите наскоро може да ви се остварат.

Исто така, хостесите и келнерките ќе бидат во научнофантастични костуми. Инаку, Невада е единствената држава во САД во која е дозволено работење на бордели.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber