Белградски хор “растури” на Youtube!!!

14 јули, 20110
viva vox

Белградскиот хор “Вива Вокс Хор” со изведбата на хитот Ду Хаст, на гермаснкиот бенд Рамштајн, за само неколку дена стана вистинкси хит на Youtube.

Во продолжение ви ја нудиме можноста да уживате во неколку минутната изведба на хорот.

http://www.youtube.com/watch?v=9EOSDOA0tCs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit