МакФест 3-дел

16 август, 2011
Bojan_Stojkov___________2009________

Во третиот дел на Макфест ќе се задржиме на неколку имиња од македонската музичка сцена кои оставиле белег со своите прекрасни песни и интерпретации. Со сигурност можеме да тврдиме дека овие песни и денес се многу слушани, затоа ние одлучивме постарите генерации да ги потсетиме на овие убави мелодии, а на младите да им покажеме колку убава песна и музика се создавала минатите години.

 

http://www.youtube.com/watch?v=phPypZuXTO0

http://www.youtube.com/watch?v=cNiKe-m0FJk

http://www.youtube.com/watch?v=oddXIDVJK_0

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi