Бијонсе му се “смири” на ”бившиот” стилист? :)Ја не би:)

20 август, 20110
beyonce-nicola-formichetti

Никола Формичети и Бијонсе, во вторникот случајно налетале еден на друг во Сохо.

Стилистот наминал во продавницата на „Curve“ во Њујорк за да ја ѕирне колекцијата на брендот „Маглер“. Во истиот момент наишла Ноулс со нејзините бодигард и асистент.

Не се знае за сигурно дали тие двајца зборнале, но едно е сигурно: Бојонсеизлезе од продавницата со пар чевли на „Маглер“ кои чинат само 2.100 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit