Чарли Шин: „ко се бије, тај се воли“ :)

22 август, 20110
charlishin

Некогаш и се закануваше со смрт, а сега ужива со неа на одмор. На Брук Милер, очигледно не и пречи фактот дека нејзиниот поранешен сопруг Чарли Шин и се закануваше со нож под грло и смрт, па и се вратил на неа откако го напуштиле „трите божици“.  Контроверзниот актер Чарли Шин навистина е очаен, бидејќи по сите закани и навреди се врати кај својата поранешна сопруга.

Се чини дека актерот се водел од поговорката „подобро врапче во рака, отколку гулаб на гранка“. Тие заедно изнајмиле авион и заминале на одмор.

На Брук веројатно не и пречи минатото или пак нивната љубов нема граници.

Контроверзниот глумец беше „шутнат“ од хит серијата каде тој  ја имаше главната улога „Два и пол мажи“.

Актерот наводно, сакал да и помогне на поранешната сопруга да се излечи од зависноста од дрога и алкохол, а наместо цигари и препорачал да „пуши“ банани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit