Деми Ловато стана ѕвезда…ееее…ајде луѓе пакувајте се и „правац Холивуд“ :)

4 август, 20110
Demi_Lovatonaslovna

И покрај тоа што не беше облечена во склад со временските услови, сепак Деми Ловато во вторникот вечерта беше забележана, но прво поради налепницата која ја имаше ставено на нејзиниот мобилен телефон.

Поранешната ѕвезда на Дизни, која и самата неколку пати беше во центрите за рехабилитација и одвикнување од зависности, имаше на својот мобилен залепено налепница со порака: „Хероинот ги уби радио ѕвездите“.

Ловато облечена во црн лелеав фустан, кој ги откриваше нејзините нозе прошета низ Холивуд, а се разбира тоа го фатија папараците. Осум месеци од нејзиното излегување од рехабилитација, сега очигледно и е комфорно дружењето во социјална средина, па затоа и се осмелила да упати таква порака, преку налепницата на нејзиниот телефон, кој постојано го држеше во рака.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit