Домот на најубавата индиска актерка – Ашвајра Раи

11 ноември, 20110
0

Најпознатата индиска актерка, манекенка и заштитно лице на голем број козметички компании, заедно со својот сопруг купиле неверојатен имот во Дубаи.

Како најпозната боливудска двојка тие заработуваат на се и сешто, а домот кој го купиле чинел скоро 10 милиони долари.

Домот и уредувањето во него е микс меѓу истокот и западот. Сепак тие сакале да остават печат и од својата индиска култура и традиција.

Иако се искористени многу бои, стилови, разни декори и мебел, сепак резултатот на крај е воодушевувачки.

Погледнете во нивниот дом и уверете се!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş