Доста беше одмор! Ајд марш на посао :) Бен Афлек се „вршта вкшти“ :)

6 август, 20110
benaflek-naslovna

Актерот Бен Афлек и неговата сопруга, актерката Џенифер Гарнер со нивните две ќерки биле забележани на појадок во Pacific Palisades во петокот наутро.

Нивната постара ќерка има 6 години Violet, додека на оваа утринска прошетка тие беа фатени од папараците само со помалата ќерка Seraphina која има 2 години.

Малата беше задоволна додека татко и ја шеташе во раце, а додека Џен која со месеци наназад се ширеа гласини за нејзината повторна бременост, го носеше во раце малото плишано мече, веројатно омилената играчка на нивната помала ќерка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit