Џоли не се зеза:) Ќе ја напушти глумата после “Клеопатра”

4 август, 20110
angelina 1

Иако таа ова го најави, сепак постоеше верување дека некоја улога сепак ќе ја врати во актерството. Но, Џоли била сериозна во она што го кажала. Таа после улогата на Клеопатра, со сигурност се повлекува од актерството.

Кога бев млада, не знаев која сум, се барав во улогите кои ги глумев… тие ми беа еден вид психолошка терапија. Сега сум возрасна жена и мајка на шест деца. Сега знам кои работи имаат приоритет и знам што сакам во животот. Решив дека Клеопатра ќе биде мојата последна улога. Потоа ќе им се посветам на моите деца и на Бред, изјавила Анџелина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit