Ѕвездите чекорат во чевлите на „Camilla Skovgaard“

17 ноември, 20110
14

Чевлите на „Camilla Skovgaard“ се доста дрски, имајќи во предвид дизајнот, особено нивната подпетица. Таа во последно време стана доста популарна кај помодарките поради своите раскошни модели, кои успееја да ја окарактеризираат како дизајнер со специфична индивидуалност. Дрски, со стил и различни се моделите од „Resort“ колекцијата. Ако чевлите се вашата страст заслужува да го погледнете ваквиот стил, зошто токму овие чевли можат да ја потенцираат вашата уникатност и стил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş