Е ова се вика „гашти на главата“ :) гарант бугарски :)

20 август, 20110
gakinaglava

Еден човек бил фатен и снимен на безбедносната камера во продавницата која се обидувал да ја ограби. Но има еден чуден момент, наместо маска тој имал гаќи на главата.

Видео камерите во продавницата во Далас го овековечила овој момент кога разбојникот со гаќи на главата ја ограбил касата!

Овој необичен „лопов“ бил облечен многу елегантно, во црно бел фустан со цветчиња, а полицијата верува дека под тој аутфит се криел пиштолот со кој го присилил продавачот да му го предаде прометот од касата.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JJKWiy_Wh_0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit