Е ова се вика: Ми потекоа “јајцата” од клецкање!!

15 јули, 20110
sexy frizerka

Виктор Јасински од Москва, влетал во еден фризерски салон со цел да го ограби. Но, налетал на спственичката Олга Зајац, која воедно поседувала и црн појас во карате.

Олга лесно го совладала Виктор, го фрлила на под, а потоа го одвлечкала до скриената соба. Таму го држела три дена и секусално го малтертирала. Му давала да јаде само “виагра”, па на крај крадецот завршил во болница заради отечени препони.

Сега и двајцата се во затвор, едниот за обид за кражба, а другиот за сексуално злоставување. Виктор смета дека неговиот прекршок е многу помал од оној на Олга.

Кој е поголем виновник?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit