Ем старка, ем да не и простиш, ем полна “камен”, ем парче прави по Холивуд…ем…ем:)

6 август, 20110
demi-moore-ann-taylor

После две кратки сезони модниот бренд Ann Taylor ја замени Кејти Холмс со 48 годишната Деми Мур.

По направената фото-сесија неколку слики биле објавени на некои од социјалните мрежи, но Деми не наишла на позитивни коментари. Повеќето од нив биле со критика дека Деми не личи на себе и воопшто не се реални сликите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit