Еве како Џеј Ло пее по свадби! Ајде “свадбари” фаќајте “жетончињата”:)

23 јули, 20110
jlosinging

Џеј Ло си го одработи своето, си отпеа на украинската свадба и си замина со еден милион долари. На својот настап таа не покажа дека некако ја погоди разводот со Марк Ентони.

Но, изгледа се работи за голема професионалност. Погледнете го видеово, на кое ќе видите како Џеј Ло ги развесели гостите на големата свадба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi