Гоца Тржан како пуштена од ланец… По концертот „навали“ на тапанарот!!!

23 август, 20110
гоца-тржан

Концерот на Гоца Тржан во Куманово помина во жешка и секси атмосфера. Гоца толку се „запалила“, па на ред концерт почнала да го расоблекува тапанарот.

За време на концертот, Гоца не го тргнала погледот од тапанарот додека ја пеела својата песна „Не иди, близина ми твоја треба“. Потоа, понесена од атмосферата, се обратила на женскиот дел од публиката:

„Гледам овде има многу девојки. Млади, згодни… Сега ќе направам нешто што секоја жена би го направила“, рекла Гоца и му ја соблекла маицата на тапанарот, на огромно задоволство на публиката.

Тапанарот, „спремен дечко“, ги покажал своите бицепси, трицепси и плочки на стомакот, додека Гоца задоволно ја веела маица – трофеј.

“Ајде мали, што ме гледаш? Си доби маркетинг, сега свири“, му дофрлила Гоца на младиот тапанар. Многу не интересира дали, освен редовниот хонорар, Гоца му исплатила на хонорар за стриптиз :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit