Гоца Тржан пее по сплавови :) ќе заврши ли кај Гиго “у шупа”? :))

18 август, 20110
гоца тржан

Неодамна разведената пејачка, настапувала на белградскиот сплав по повод промоцијата на новото пакување „Vode Vrnjci“.

Свежа и одморена, во розов фустан, Гоца Тржан во понеделникот вечерта со својот настап прилично го “здрма” сплавот „River“.

Таа настапувала за промоцијата на новото пакување на „Vode Vrnjci“, за кое воедно е и заштитно лице.

Тржанка го започнала настапот полека, со изведбата на песната „Seti se mene, budi drug“. Со хитот „Dostana“, пеејќи ги стиховите „Ostala bez mladosti, sama i jedna“, со која ги поздрави сите оставени девојки. И тогаш започнало лудилото во кое на сите им покажала дека не се грижи многу што нејзиниот поранешен сопуг, Иван Маринковиќ, има нова девојка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit