Хју Хефнер – стар “вампир”?

21 јули, 20110
hugh-hefner

По некое време од откажувањето на венчавката Хефнер даде изјава како тој се чувтсвува по сето тоа. Сега сум многу добро, изгледа мојата поранешна девојка Холи Медисон имаше право кога рече дека јас сум го промашил куршумот за среќа, и најверојатно е во право, изјавил Хефнер.

Имав два брака пред оваа неуспешна шанса, но тоа не беше мојот најсреќен дел од животот. Што се однесува на тоа дали Крисатл имала некој друг, незнам, но времето ќе го покаже тоа, изјавил 85 годишниот Хју.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit