Иако се светски ѕвезди “чукнати се скроззз”

11 јули, 20110
naslovna

Не се знае од која причина, ама познатите донесуваат чудни одлуки во животот. Особено кога станува збор за имињата на нивните деца. Во прилог ви даваме неколку од нив, иако ги има многу.

1.  Gwyneth Paltrow на својата ќерка и го даде името Apple.

2.  На својот син пак Gwyneth  му го дала името Moses.

3.  Joel Madden и Nicole Richie ќерката ја крстија Harlow, а синот Sparrow.

4.  Gwen Stefani на своите деца им ги даде имињата  Kingston James McGregor и Zuma Nesta.

5.  Tom Cruise и Katie Holmes својата ќерка ја крстија Suri.

6.  Jamie Oliver им даде исто така чудни имиња на своите деца Poppy Honey, Daisy Boo, Blossom Rainbow и Buddy.

7.  Geri Halliwell својата ќерка ја нарече Bluebell Madona.

8.  Halle Berry на својата ќерка и го даде името Nahla.

9.  Victoria и David Beckham на своите деца им ги дадоа имињата Romeo, Brooklyn и Cruz.

10. Alicia Keys својот син го крсти Egypt.

11. Matthew McConaughey и Camila Alives на своите деца им ги дадоа имињата Levi и Vida.

12. Jennifer Lopez на своите деца им ги даде имињата Max и Emme.

13. Jessica Alba својата ќерка ја крсти Honor Marie.

14. Jason Lee својот син го крсти Pilot Inspektor.

15. Shannyn Sossamon и Dallas Clayton на својот син му го дадоа името Audio Science.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit