Имало и бетер од кај нас! Видете “провала“ на градоначалникот на Бјелина во Босна! Крај на приказната!

21 јули, 20110
Имало и бетер од кај нас! Видете “провала“ на градоначалникот на Бјелина во Босна! Крај на приказната!

Градоначалникот на Бјелина, Мичо Мичиќ направи неверојатен гаф, кој набргу стана хит на сајтовите за социјално вмрежување, како и на YouTube, со изјавата : “менструацијата е добро посетена“.

Водителката на манифестацијата Вишњичеви денови останала шокирана и без зборови, но се воздржала од смеење и внимателно продолжила да го слуша говорот на градонаќалникот.

Слушнете ја изјавата:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit