Интересни и „по малку“ безобразни фонтани

17 ноември, 20110
weird_fountains_4a

Ако уметниците се инспирираат од секојдневниот живот, тогаш којзнае што гледале уметниците кои ги создале овие фонтани:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş