Интервју со Викторија Лоба

10 октомври, 20114
DSC_0091-1

Младата, згодна, амбициозна и талентирана, Викторија Лоба, не почести со нејзиното присуство и со помош на нејзината креативност и искреност преку говорот на телото и експресиите, одговори на нашите прашања низ фотографии. Уживајте!

1. Какво е чувството да ти се оствари сонот од детството?

2. Дали доколку имаш можност би настапувала повторно на Евровизија?

3. Што треба да поседува секоја пејачка за да опстане на сцeната?

4. Доколку Викторија не е пејачка, би била?

5. Како го започнуваш денот?

6. Дали Викторија е заљубена?

7. Како го заведуваш спротивниот пол?

8. Најсекси дел од твето тело?

9. Идеален маж?

10. Што те задоволува?

11. Како се криеш од додворувачите?

12. Колку вистински пријатели има Викторија?

13. Дали Викторија има мани?

14. Како се справуваш со непријатните животни ситуации?

15. Омилено животно?

Фотографии: Смиле Цветановски

4 comments

 • Dado

  5 ноември, 2011 at 01:44

  Cim nejzino omileno zivotince e zajce – jas sum nejzin nov fan! Super vkus:) Bravo Viktorija <3

  Reply

 • dare

  19 октомври, 2011 at 05:38

  ko zaba e

  Reply

 • lina

  18 октомври, 2011 at 15:14

  mnogu e ubava

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber