iPad со „љубов“ на ајкулите :) Apple за морските кучиња :)

20 август, 20110
shark-naslovna

Ајкулите добија свое место во новите технологии, поточно iPad апликација.

Ова е за вас, љубители на ајкули!

Компанијата Apple објави нова iPad апликација посветена само на ајкулите и нивниот свет.

Апликацијата ќе ве вклучи во светот на најстрашните предатори од океанот, надополнето со 3D интеракции се ќе изгледа реално, ќе може да се гледаат видеа со висока резолуција и да се чујат неверојатни вистински приказни од човековите средби со ајкули.

Звучи неверојатно, но и страшно! Апликацијата веќе може да се симнува од интернет, а чини само 4.99 долари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit