Ја наполни со пари и сега…? Бившата на Тајгер Вудс со “фраер” во Шведска

14 јули, 20110
FP_IMAGE_4506377/FP_SET_4506263

Поранешниот модел, 31 годишаната Елин Нордегрен го прекина бракот со Тајгер Вудс и започна нов живот. Таа е видена во Шведска, пред луксузниот стан како се бакнува со 35 годишниот, наводно американски финансиски аналитичар.

Додека Тајгер го поминува летото со своите деца Сем, 4, и Чарли, 2, Елин реши да си посвети малку време на себе и новата љубовна врска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit