Јелена Карлеуша ги “здиве” црногорците во Будва

13 јули, 20110
JKnaslovna

Јелена Карлеуша отиде во Будва и ги освои сите мажи. За тоа не и требаше многу. Се појави на сцената со доста провокативен изглед, отворено деколте, минијатурни шорцеви… и тоа беше доволно.

На својот тричасовен концерт таа успеа да ги крене сите присутни гости на нозе, жените играа, а мажите едноставно хипнотизирани, само гледаа во неа.

Еден од нив ја имаше среќата да биде во непосредна близина на Јелена, а и голема среќа таа да му игра.

За безбедноста на ЈК се грижеле специјалци. Мажите во црни одела стоеле веднаш до бината грижејќи се на Јелена да не и фали ни влакно по фамозниот настап.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit