Како изгледа сурфање ама со лед диоди?!:))) Е како може “де”:)))

23 октомври, 20110
Како изгледа сурфање ама со лед диоди?!:))) Е како може “де”:)))

Неверојатно добра фора. Ноќно сурвање со лед диоди. Погледнете само колку ефектно изгледа, а само замислете како се чувствува овој сурфер кој сред ноќ излегува на отворен океан и сурфа на светлечка даска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş