Какво маже:) Бандерас се плаши од моќни жени? Од страв ја “испуштил” Мадона

9 август, 20110
antonio-banderas

Антонио Бандерас кажа една приказна од младоста која до сега ја нема кажано. Тој признал дека поради страв не излегол на состанок со Мадона.

Тогаш бев на почетокот на мојата кариера, и бев во брак со мојата прва сопруга Ана Лез. Не знаев воопшто англиски. Кога ја запознав Мадона таа беше многу популарна. Се запознавме на една забава на познатиот режисер Педро Алмодовар, и таа зборуваше цела вечер но јас не разбирав ништо, само полудував што сум во нејзина близина.

По тоа таа сакаше да се видиме, да имаме состанок, но јас размислував и решив да не одам. Не знаев што ќе правам јас на тој состанок, таа беше многу моќна жена. Од страв не отидов на состанокот, а и тогаш бев на почетокот на кариерата, сакав да си напрвам самиот кариера со моите способности, а не како момче на Мадона, низ смеа изјавил Бандерас.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit