Кејт во сенка! Пипа е сепак главна риба “у граду”

25 јули, 20111
nas kejt i pipa

Откако магазинот Tatier се “поигра” со фотографиите на принцезата Кејт, овој пат на насловната се најде нејзината сестра Пипа.

Пред шест месеци на насловната страна на овој магазин беше принцезата Кејт чии фотографии беа направени во стилот на Енди Ворхол. Овој пат на насловната е Пипа и тоа со црно бела фотографија на која ја има нејзината прекрасна насмевка, украсена со шарени цветови. Многумина искоментираа дека споредбено, овие две насловни страни на магазинот, Пипа е без конкуренција. Нејзината насмевка е далеку поубава од онаа на Кејт, велат многумина.

И додека Кејт го поминува вермето со нејзиниот сопруг принцот Вилијам, Пипа ги полни магазините со приказни за нејиниот стил, но и за нејзиниот жубовен живот.

Едно е сигурно, Кејт и обезбеди голема популарност на својата сестра.

One comment

 • DemiLovato4eVerRR

  25 јули, 2011 at 19:25

  Hahahah!
  lollzzz … pipa ima poubava nasmevka od kejt? ..
  ova e neshto skandalozno… pa se razbira deka kejt e milion pati podobra i poubava od pipa a ova go pravat mediumite za da gi skaraat .. toa e ochigledno

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit