Кои “цурици” се “работат” за по 500 еур во Хрватска? Липа наша се пушти во погон!

22 јули, 20110
Yimmi Lee na Hvaru 210711

Хрватска е во ужас. Откако започнаа да се откриваат имињата на младите девојки вклучени во проституција не престанаа да се појавуваа новите информации.

Овој пат во во хрватските весници се појавија фотографии од кинескиот милионер Џими Ли кој го наполни бродот со хрватските убавици и заплови на Јадранот. Погледнете колку девојки се качија на бродот, кои тргнаа во печалба.

Ова е трето лето за Џими да летува во Хрватска, и секогаш бродот го полни со строго одбрани гости и прават забави секоја вечер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit